Wybierz język: Język polski Język niemiecki Język angielski

Odzyskiwanie danych z pendriva

Odzyskiwanie danych z pendriva

Przenośne urządzenia typu pendrive podobnie jak dyski twarde posiadają system plików, dane mimo wykasowania nadal znajdują się w pamięci urządzenia. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu i oprogramowania nastepuje odzyskiwanie danych z pendriva. Należy pamiętać iż używanie urządzenia po utracie danych na pendrivie, może nadpisać miejsca, z których chcemy odzyskać dane i ich odtworzenie staje się niemożliwe.

Innym typem utraty danych jest uszkodzenie elektroniki urządzenia. W takim przypadku nie jest możliwe odzyskanie danych programowo, a jedynie wyczytanie danych z kości pamięci specjalistycznym urządzeniem lub wymiana częsci elektroniki z innego, identycznego urządzenia.

W obu przypadkach firma MiP Data Recovery gwarantuje profesionalne odzyskiwanie danych, posiadając bogate doświadczenie pozwalające na odzyskanie danych utraconych w skutek logicznych błędów lub działań użytkownika, jak i elektronicznych uszkodzeń pendrive'ów gdyż nasze laboratorium jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na bezpośredni dostęp do kości pamięci.

Pamiętaj! Każde odzyskiwanie danych z pendriva prowadzone samodzielnie bez specjalistycznej wiedzy obniża prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezwłocznie wyjąć pendrive z komputera i skonsultować się z nami telefonicznie.

MiP Data Recovery Sp. z o.o. otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Dotacja

Innowacyjna gospodarkaUE

Array

Copyright © MiP Data Recovery. Wszelkie prawa zastrzeżone.