Wybierz język: Język polski Język niemiecki Język angielski

Odzyskiwanie danych z dysku twardego

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego

Firma MiP Data Recovery posiada najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w sprzęt m.in. taki jak komora laminarna, która pozwala na otworzenie dysku w sterylnych warunkach, umożliwiających odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego (HDD) bez ryzyka powiekszenia strat i podniesienia skuteczności odzysku utraconych danych.

Pokażemy państwu co to jest utrata danych z dysku. Czasami niewiedza i determinacja użytkownika doprowadza do sytuacji gdzie nie jest możliwy już proces taki jak odzyskiwanie danych z dysku po upadku, ponieważ doszło do niewłaściwego postępowania z nośnikiem zaraz po upadku, gdzie odzyskiwanie danych było jeszcze możliwe...

Czytaj więcej...

Odzyskiwanie danych po formacie i skasowaniu nie stanowi problemu dla firm przywracających informacje i pliki. Ich odzyskiwanie jest stosunkowo łatwe. Warunkiem koniecznym jest fakt, aby po wystąpieniu incydentu nie podejmować działań na nośniku...

Czytaj więcej...

Zalanie komputera herbatą, colą, kawą, czy nawet wodą jest zjawiskiem dość powszechnym. Tego typu substancje silnie ingerują w strukturę nośnika ze względu na znajdujące się w nich cukry, czy sole, które mogą przyspieszyć korozję, czy zakleić nośnik...

Czytaj więcej...

Odzyskiwanie danych wprzypadku awarii systemu jest zależne od jego rodzaju. Błędy systemu operacyjnego wynikają m.in. z niewłaściwego użytkowania,ingerencji wirusów i niechcianego oprogramowania, a także błędnych instalacji aktualizacji...

Czytaj więcej...

Wieloletnie działania w branży odzyskiwania danych pozwoliły nam również zbudować własną bazę dysków potrzebną do pozyskania częsci zamiennych takich jak elektronika dysku czy głowice, bez których odzyskanie danych w niektórych przypadkach byłoby niemożliwe.

Odzyskujemy dane bez względu na producenta dysku, typ dysku, model dysku, czy interface. Brak dostępu do danych może wynikać zarówno z blędów logicznych struktury plików, jak i samego działania dysku.

Aby ustalić rodzaj uszkodzenia, zapraszamy do skorzystania z analizy, która pozwoli również oszacować koszt odzyskania danych. Okoliczności, w których odzyskujemy dane ilustruje poniższa tabela:

DYSK ULEGŁ FIZYCZNEMU USZKODZENIU (UPADEK, ZALANIE)tak
DYSK PRACUJE, ALE NIE JEST WIDOCZNY DLA SYSTEMU CZY BIOSUtak
MECHANIKA DYSKU ULEGŁA AWAWRII (NP. STUKANIE DYSKU)tak
DOSTĘP DO NIEKTORYCH PARTYCJI JEST NIEMOŻLIWYtak
DYSK ZOSTAŁ SFORMATOWANYtak
NIEKTÓRE PLIKI LUB KATALOGI ZOSTAŁY USUNIĘTEtak
INNE PRZYPADKI UTRATY DANYCHtak

Odzyskiwanie utraconych danych z uszkodzonego dysku wykonywane bez odpowiednego doświadczenia grozi nieodwracalną utratą danych

Pamiętaj! Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, komputer należy bezwłocznie wyłączyć i skonsultować się z nami telefonicznie.

MiP Data Recovery Sp. z o.o. otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Dotacja

Innowacyjna gospodarkaUE

Odzyskiwanie danych z dysku twardego to jeden z kluczowych elementów oferty wysuwanej przez firmę MiP Data Recovery. Jako lider w branży odzyskiwania danych świadczymy kompleksowe usługi skupiające w sobie profesjonalne i skuteczne działania. Dokładamy wielu starań, żeby proces odzyskiwanie danych z dysku przebiegał sprawnie. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że posiadamy najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w niezbędny sprzęt dzięki któremu wszelkie czynności wykonywane są precyzyjnie i efektownie.

Nasza kadra to zdolni i wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy rzetelnie wywiązują się z powierzanych im prac, dlatego też mogą Państwo liczyć na poufność. Jesteśmy w stanie odzyskać dane bez względu na markę producenta dysku, typ dysku, model dysku, czy interface. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że utrata danych może wywołać sporo komplikacji, dlatego też polecamy skorzystanie z opcji bezpłatnej analizy, dzięki czemu uzyskają Państwo konieczne informacje związane również z kosztami jakie będą musiały zostać poniesione ze względu na odzyskiwanie danych z dysku. Zawsze staramy się wypracować korzystne rozwiązania dla naszych Klientów, czego rezultatem jest obustronna zadowalająca współpraca. Firma MiP Data Recovery ma liczne oddziały i punkty partnerskie zlokalizowane na terenie całego kraju. W przypadku utraty danych stanowczo nie zaleca się wykonywania jakichkolwiek czynności ponieważ mogą one doprowadzić do zmniejszenia prawdopodobieństwa ich odzyskania. Proponujemy natychmiastową konsultację z naszymi pracownikami odpowiedzialnymi za odzyskiwanie danych z dysku twardego, którzy zaproponują właściwy kierunek działań.

W celu uzyskania szczegółowych informacji w zakresie odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu.

Copyright © MiP Data Recovery. Wszelkie prawa zastrzeżone.