Wybierz język: Język polski Język niemiecki Język angielski

Odzyskiwanie danych
Centralne Laboratorium w Warszawie

 

 

W pilnych sprawach nasz serwis jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.


MiP Data Recovery
ul. Połczyńska 10, 01-378 Warszawa

MiP Data Recovery Sp. z o.o. otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Dotacja

Innowacyjna gospodarkaUE

Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby odzyskiwanie danych Warszawa powierzyć specjalistom w tej dziedzinie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy MiP Data Recovery. Kilkuletnia obecność w branży oraz szereg udanych zleceń sprawiła że staliśmy się niekwestionowanym liderem, który w optymalny sposób podejmuje działania w zakresie odzyskiwanie danych Warszawa.

Doskonale wykwalifikowana kadra pracowników posiadająca ogromne doświadczenie oraz wiedzę starannie dba o to, żeby odzyskiwanie danych Warszawa odbywało się sprawnie przestrzegając przy tym polityki poufności firmy. Dysponujemy odpowiednio przystosowanym zapleczem technologicznym wraz z profesjonalnie wyposażonym laboratorium z komorą bezpyłową, umożliwiającą pracę na otwartych nośnikach. W wielu przypadkach utrata danych następuje w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego też w krytycznym momencie proponujemy kontakt z nami. Chętnie służymy wyczerpującą konsultacją i pomocą. Koszt w zakresie odzyskiwanie danych Warszawa jest przekazywany w momencie dokonania bezpłatnej analizy.

Na terenie całego kraju mamy zlokalizowanych kilkanaście oddziałów i punktów partnerskich w których uzyskają Państwo rzetelną i kompleksową obsługę. Pragniemy podkreślić, że odzyskiwanie danych Warszawa jest możliwe bez względu na markę producenta dysku, typ dysku, model dysku, czy interface.

Polecamy nasze usługi, szczegółowe informacje zamieściliśmy na stronie serwisu.

Copyright © MiP Data Recovery. Wszelkie prawa zastrzeżone.