Wybierz język: Język polski Język niemiecki Język angielski

Odzyskiwanie danych Szczecin

 

 

W pilnych sprawach nasz serwis jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.


MiP Data Recovery
Witkiewicza 58/ U1,U2, 71-125 Szczecin

MiP Data Recovery Sp. z o.o. otrzymała dotację w ramach
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Działanie 8.2 dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Więcej informacji o Dotacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Dotacja

Innowacyjna gospodarkaUE

Zachęcamy do skorzystania z oferty w zakresie odzyskiwanie danych Szczecin za które odpowiedzialni są pracownicy firmy MiP Data Recovery. Przez kilka lat prowadzonej działalności w branży odzyskiwania danych zajęliśmy pozycję lidera co bezpośrednio związane jest również z wysokimi standardami świadczonych usług.

Dotychczas zyskaliśmy mnóstwo pozytywnych referencji zarówno od Klientów prywatnych jak i instytucjonalnych. Zawsze koncentrujemy się na korzystnych rozwiązaniach w rzetelny i bezpieczny sposób przeprowadzając wszelkie czynności w dziedzinie odzyskiwanie danych Szczecin. Jako sprawdzona i zaufana marka jesteśmy w stanie sprawnie wykonać wszelkie prace. Dysponujemy optymalnie przystosowanym zapleczem technologicznym oraz profesjonalnie wyposażone laboratorium wraz z komorą bezpyłową, umożliwiającą pracę na otwartych nośnikach. Polecamy bezpłatną analizę w wyniku której uzyskacie Państwo również informacje o ewentualnych kosztach. Ponadto orientacyjny cennik udostępniliśmy na stronie serwisu. Zlecając odzyskiwanie danych Szczecin wyspecjalizowanemu podmiotowi mogą być Państwo pewni poprawnie wykonywanych działań.

Pragniemy podkreślić, że posiadamy niezwykle wysoki wskaźnik skuteczności przywracania dostępu do danych, który oscyluje na poziomie: 89% w przypadku uszkodzeń logicznych , 99% w przypadku uszkodzeń elektroniki oraz 88% w przypadku uszkodzeń mechanicznych. Podejmując się wykonania usługi odzyskiwanie danych Szczecin ściśle przestrzegamy polityki poufności firmy MiP Data Recovery, co jednocześnie stanowi jeden z naszych kluczowych atutów. Istnieje również możliwość przyspieszenia prac poprzez ofertę trybu ekspresowego jeżeli zależy Państwu na tym, żeby odzyskiwanie danych Szczecin zostało przeprowadzone wyjątkowo w krótkim czasie.

Każde zlecenie traktowane jest w sposób indywidualny, dlatego też zapraszamy do kontaktu w wygodnej dla Państwa formie. Niezbędne dane zamieściliśmy na stronie serwisu, zapraszamy!

Copyright © MiP Data Recovery. Wszelkie prawa zastrzeżone.